MM3Z16VT1GX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
MM3Z16VT1GX
JLCPCB Part #
C3733000
Description
1 Independent 15.37V~17.09V 16V 300mW 50nA@12V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS