BUK7907-55ATE127
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK7907-55ATE127
JLCPCB Part #
C3280652
Package
TO-220-5
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 116nC@10V 140A 272W 4.5nF 4V 510pF 55V 7mΩ@10V N-Channel TO-220-5 MOSFETs ROHS