BZX84W-C8V2F
MFR.Part #
BZX84W-C8V2F
JLCPCB Part #
C551178
Description
1 Independent 275mW 6Ω 7.7V~8.7V 700nA@5V 8.2V SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS