PMEG4005EJF
MFR.Part #
PMEG4005EJF
JLCPCB Part #
C552892
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 100uA@40V 10A 40V 470mV@500mA 500mA SOD-323F Schottky Diodes ROHS