BZX84W-B2V7X
MFR.Part #
BZX84W-B2V7X
JLCPCB Part #
C551059
Description
1 Independent 100Ω 2.65V~2.75V 2.7V 20uA@1V 275mW ±2% SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS