BZT52H-B3V6,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZT52H-B3V6,115
JLCPCB Part #
C550330
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 3.53V~3.67V 3.6V 5uA@1V 830mW 95Ω SOD-123F Zener Diodes ROHS