BZX84W-B15F
MFR.Part #
BZX84W-B15F
JLCPCB Part #
C551042
Package
SOT323(SC-70)
Description
1 Independent 14.7V~15.3V 15V 275mW 30Ω 50nA@10.5V ±2% SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS