BZX84W-C5V6X
MFR.Part #
BZX84W-C5V6X
JLCPCB Part #
C551165
Description
1 Independent 15Ω 1uA@2V 275mW 5.2V~6V 5.6V SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS