NRC06J103TRF
MFR.Part #
NRC06J103TRF
JLCPCB Part #
C20101279
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS