NRC06J104TRF
MFR.Part #
NRC06J104TRF
JLCPCB Part #
C20101280
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS