NRC02J103TRF
Extended
Manufacturer
NIC Components
MFR.Part #
NRC02J103TRF
JLCPCB Part #
C20101247
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS