NRC06F1002TRF
MFR.Part #
NRC06F1002TRF
JLCPCB Part #
C20101270
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS