NRC06F1003TRF
MFR.Part #
NRC06F1003TRF
JLCPCB Part #
C20101271
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS