RN73H1JTTD1823B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1823B50
JLCPCB Part #
C3929456
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS