NRC06J100TRF
MFR.Part #
NRC06J100TRF
JLCPCB Part #
C20101277
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS