NRC06F2001TRF
MFR.Part #
NRC06F2001TRF
JLCPCB Part #
C20101274
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS