X2-684K-275VAC
Extended
Manufacturer
NDF
MFR.Part #
X2-684K-275VAC
JLCPCB Part #
C914491
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 680nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS