CL11-3A473J-1000V
Extended
Manufacturer
NDF
MFR.Part #
CL11-3A473J-1000V
JLCPCB Part #
C914552
Package
Plugin,P=7mm
Description
-40℃~+85℃ 1kV 47nF Polyester ±5% 插件,P=7mm Film Capacitors ROHS