H472M080FQ55250L750A
Extended
Manufacturer
NDF
MFR.Part #
H472M080FQ55250L750A
JLCPCB Part #
C3025029
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-25℃~+125℃ 250V 4.7nF CQC、UL、VDE、KTL Y2 ±20% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS