LRAM12CJTR010
MFR.Part #
LRAM12CJTR010
JLCPCB Part #
C5120938
Description
10mΩ 1W Current Sense Resistor SMD ±5% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS