FMF06JTHR015-LH
MFR.Part #
FMF06JTHR015-LH
JLCPCB Part #
C1021508
Description
15mΩ 173mV 1W Current Sense Resistor SMD ±5% ±70ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS