PE1206FRM070R013L
MFR.Part #
PE1206FRM070R013L
JLCPCB Part #
C20160601
Description
13mΩ 250mW Current Sense Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS