LRAM12CJTR060
MFR.Part #
LRAM12CJTR060
JLCPCB Part #
C7436316
Description
1W 60mΩ Current Sense Resistor SMD ±5% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS