LQG15WH3N5S02D
MFR.Part #
LQG15WH3N5S02D
JLCPCB Part #
C1857909
Description
23@250MHz 3.5nH 5.8GHz 900mA 90mΩ AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS