ATFC-0402HQ-1N5B-T
MFR.Part #
ATFC-0402HQ-1N5B-T
JLCPCB Part #
C1330479
Package
0402
Description
1.5nH 140mΩ 16@500MHz 730mA 7GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS