LQG15WH3N3S02D
MFR.Part #
LQG15WH3N3S02D
JLCPCB Part #
C2043620
Description
23@250MHz 3.3nH 6GHz 80mΩ 900mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS