1227AS-H-120M=P2
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
1227AS-H-120M=P2
JLCPCB Part #
C2045176
Package
SMD,3.2x3mm
Description
12uH 1A 258mΩ 650mA ±20% SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS