1229AS-H-120M=P3
MFR.Part #
1229AS-H-120M=P3
JLCPCB Part #
C2045958
Package
SMD,3.7x3.5mm
Description
12uH 336mΩ 650mA ±20% SMD,3.7x3.5mm Power Inductors ROHS