BLM15EG221SZ1D
MFR.Part #
BLM15EG221SZ1D
JLCPCB Part #
C710338
Description
-55℃~+125℃ 1 220Ω@100MHz 280mΩ 700mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS