AS7C31026C-10BINTR
Extended
Manufacturer
Micron Tech
MFR.Part #
AS7C31026C-10BINTR
JLCPCB Part #
C20526285
Package
48-BGA (7x7)
Description
-40℃~+85℃ 10mA 160mA 1Mbit 3V~3.6V Parallel Port (Parallel) 48-BGA (7x7) SRAM ROHS