SMLJ75AE3/TR13
MFR.Part #
SMLJ75AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448015
Description
-65℃~+150℃ 121V 24.8A 2uA 3kW@10/1000us 75V 83.3V TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS