SMLJ75CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ75CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C3714799
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 121V 24.8A 2uA 3kW@10/1000us 75V 83.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS