SMLJ54AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ54AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448097
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 2uA 300W 34.4A 54V 60V 87.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS