SMLJ150E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ150E3/TR13
JLCPCB Part #
C7317792
Package
SMLJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 11.2A@10/1000us 150V 167V 268V 2uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMLJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS