MART100KP48CA
MFR.Part #
MART100KP48CA
JLCPCB Part #
C2635872
Description
-65℃~+150℃ 100kW 48V 53.3V 94.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)