MSMLJ16CAE3/TR
MFR.Part #
MSMLJ16CAE3/TR
JLCPCB Part #
C3702599
Package
SMLJ(DO-214AB)
Description
115.4A 16V 17.8V 26V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMLJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS