SMLJ100CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ100CE3/TR13
JLCPCB Part #
C6680374
Package
SMLJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 100V 111V 16.8A 179V 2uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMLJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS