SMLJ160CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMLJ160CE3/TR13
JLCPCB Part #
C5754806
Package
SMLJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 160V 178V 287V 3kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMLJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS