SMCJ8.5CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ8.5CE3/TR13
JLCPCB Part #
C3710625
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 100A 15V 8.5V 8.89V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS