MAPLAD18KP17CA
MFR.Part #
MAPLAD18KP17CA
JLCPCB Part #
C2632006
Description
-55℃~+150℃ 10uA 17V 18.9V 18kW 27.6V 653A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)