SMCJ7.5CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ7.5CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447297
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 100uA 104.9A 14.3V 7.5V 8.33V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS