SMAJ8.5CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ8.5CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447022
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 15.9V 31.4A 500W 8.5V 9.44V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS