SMCJ6.5AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ6.5AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447510
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 11.2V 133.9A 500uA 6.5V 7.22V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS