SMDJ54CA-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ54CA-T7
JLCPCB Part #
C3709496
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 34.4A 3kW 54V 60V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS