SMCJ40CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ40CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C3699607
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 1uA 23.2A 40V 44.4V 64.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS