SMCJ28CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ28CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447355
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28V 31.1V 33A 45.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS