SMCJ18CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ18CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C3709462
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 18V 1uA 20V 29.2V 51.4A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS