SMCJ160AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ160AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447688
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 160V 178V 1uA 259V 5.8A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS