SMDJ6.5A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ6.5A-HRA
JLCPCB Part #
C1977756
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 11.2V 200uA 267.9A 3kW@10/1000us 6.5V 7.22V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS