4.0SMDJ18A
MFR.Part #
4.0SMDJ18A
JLCPCB Part #
C3698697
Description
-65℃~+150℃ 18V 22.1V 2uA 42V 4kW@10/1000us 860A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS